Policia në Peshkopi ka vënë në pranga një 41-vjeçar, i cili akuzohet për dhunë në familje.

Sipas policisë, personi i arrestuar është shtetasi Durim Kica, 41 vjeç.

Policia njofton se 41-vjeçari ka ushtruar dhunë psikologjike dhe fizike ndaj ish-bashkëshortes së tij shtetases M.V., dhe vajzës së tyre të mitur.

Top Channel