Fëmijët dëshmitarë të dhunës në familje, arrestohet 31-vjeçari në Lushnje

20/06/2018 10:35

Një tjetër rast i dhunës në familje është shënuar në Konjat të Lushnjes, ku dëshmitarë këtë herë janë dhe fëmijë të mitur.

Sipas policisë së Lushnjes, Gëzim Blliku, 31 vjeç ka dhunuar fizikisht dhe psikologjikisht bashkëshorten e tij A. Blliku, 28 vjeçe. Gjithçka ka ndodhur në sy të dy fëmijëve të mitur të çiftit.

Materialet i kaluan Prokurorisë pranë Gjykatës së Shkallës së Parë Lushnje.

Top Channel