Një lajm i shkëlqyer për Egjiptin, por i keq për Rusinë.

Mohamed Salah më në fund do të zbresë në fushën e lojës në sfidën e mbrëmjes atë ndaj Rusisë dhe Egjiptit.

Pas dëmtimit të pësuar në finalen e Champions League, sulmuesi i Liverpool duket se është rikuperuar plotësisht dhe është vendosur nga trajneri që të jetë në formacion.

Top Channel