55-vjeçari përplaset nga një automjet, ndërron jetë në spital

14/06/2018 08:32

Një aksident me pasojë një person të vdekur ka ndodhur mëngjesin e sotëm në vendin e quajtur Moravë në Berat.

Policia njofton se aksidenti ka ndodhur rreth orës 06:45 minuta, ku shtetasi N.S. banues në Kuçovë ka aksidentuar këmbësorin A.P. 55 vjeç, i cili u dërgua menjëherë në spital, por fatkeqësisht nuk ka mundur t’u mbijetojë plagëve të marra dhe ka ndërruar jetë.

Policia ka ndaluar drejtuesin e automjetit.

Top Channel