Një person ka marrë plagë të rënda pas një aksidenti rrugor të ndodhur të dielën, në Bulqizë.

Një motor është përplasur me një makinë pranë komisariatit të policisë dhe drejtuesi i motorit është plagosur rëndë.

Ai është transportuar në Tiranë me helikopter për një mjekim më të specializuar.

Top Channel