Kur dielli bën “art” me trupat tanë (Foto)

08/06/2018 11:06

Ka raste që harrohemi në diell dhe rezultati nuk është vetëm dhimbja nga djegia e lëkurës, por edhe një “tatuazh” i përkohshëm i tmerrshëm.

Fotot e mëposhtme duhet t’ju shërbejnë si paralajmërim në këto ditë të nxehta me diell, që të kërkoni sa më shumë hijen.

Shikoni se si dielli ka “pikturuar” pa u vënë re trupat e këtyre fatkeqëve.

FOTO GALERI
1/11

Top Channel