Foto arkiv

Një 62-vjeçar ka gjetur vdekjen në Levan të Fierit pasi është aksidentuar me një mjet bujqësor.

Policia bën të ditur se ngjarja ka ndodhur rreth orës 19:40 në një rrugë dytësore, Levan-Frakull.

62-vjeçari po drejtonte një mjet bujqësor dhe ka dalë nga rrugë, ku për pasojë ka humbur jetën.

Top Channel