Tashmë është e kryer, Bryan Cristante është një lojtar i Romës për 30 milionë euro.

Mesfushori, i cili ka shkëlqyer me Atalantën duke marrë ftesë edhe në kombëtaren italiane, tashmë do të veshë fanelën e Romës.

Cristante është përforcimi i tretë për Romën në këtë merkato pas Koriç dhe Marcano.

“Jam gati për Champions me Romën”, ishin fjalët e para si kryeqytetas për Cristanten.

Top Channel