U rikthye në Nju Jork të shtunën dhe sigurisht që nuk mund të mbeste pa u vënë re.

Teksa doli në rrugët e Nju Jorkut së bashku me një grup miqsh të saj, Bella Hadid tërhoqi të gjithë vëmendjen.

Ishte veshur thjesht, por megjithatë këtë herë Bella është “tradhtuar” nga bluza e saj duke zbuluar pjesën e poshtme të gjoksit.

FOTO GALERI
1/11

Top Channel