Stërvitja “pikante” e Jem Wolfie (Foto)

02/06/2018 13:36

Modelja australiane Jem Wolfie ka “çmendur” fansat e saj me një video stërvitjeje në Instagram.

26-vjeçarja, e cila ka rreth 1,4 milionë ndjekës në rrjetin social, shihet duke bërë ushtrime rezistence në palestër.

Jem shpërndan shpesh video dhe foto nga palestra për fansat e saj.

FOTO GALERI
1/22

Top Channel