Si mund të bëjë pushime e vetmuar një si Imogen Thomas? (Foto)

02/06/2018 13:03

Është ndarë nga partneri i saj prej shumë vitesh Adam Horsley dhe Imogen Thomas po bën pushime e vetmuar në Greqi.

Me një bikini të bardhë, modelja britanike dukej fantastike, duke bërë që të futemi thellë në mendime mbi faktin se si ka mundësi që një femër e tillë është vetëm.

35-vjeçarja është nënë e dy fëmijëve, Ariana Siena (5 vjeç) dhe Siera Aleira (2 vjeç).

FOTO GALERI
1/9

Top Channel