Dua Lipa me Asension? Shqiptarja e lumtur në krahët e një tjetër mashkulli

29/05/2018 19:03

Mediat turke shkruan së fundmi se Dua Lipa e kaloi natën pas finales së Champions League me yllin e Realit, Marco Asensio.

Sipas CNN turk, futbollisti i Real Madridit dhe bukuroshja shqiptare janë takuar pas përfundimit të festës së madrilenëve në Kievi dhe kanë qëndruar gjatë gjithë natës së 27 majit së bashku në një hotel.

Por, këngëtarja 22 vjeçare i ka hedhur poshtë të gjitha këto aludime me një postim në Instagram.

Dua ka publikuar një video në Instastory ku shfaqet tepër e lumtur krahë të dashurit të saj duke kënduar në makinë.

FOTO GALERI
2/20

Top Channel