Rhian Sugden është duke planifikuar martesën e saj me të fejuarin Oliver Mellor dhe për ta bërë këtë gjë ka zgjedhur të jetë sa më e gjatë, duke udhëtuar në Turqi.

Modelja 31-vjeçare ndau me ndjekësit e saj në “Instagram” një foto tejet provokuese teksa është duke konsumuar një gotë birrë topless!

FOTO GALERI
1/4

Top Channel