Foto Arkiv

Një 35-vjeçare ka mbërritur me plagë të shumta trupore dhe në gjendje të rëndë në Spitalin Rajonal të Fierit.

Policia thotë se shtetasja E.S., 35 vjeçe, banuese në Patos është dërguar për të marrë ndihmën mjekësore nga familjarët e saj.

Rasti është referuar tek uniformat blu, që kanë nisur hetimet për zbardhjen e shkaqeve të ngjarjes.

Paraprakisht dyshohet se 35-vjeçarja është hedhur nga kati i katër i një pallati, në përpjekje për t’u vetëvrarë.

Top Channel