Arrin 6 milionë ndjekës në Instagram, vajza e motit feston kështu (Foto)

24/05/2018 10:21

Yanet Garcia ka arritur shifrën e 6 milionë ndjekësve në Instagram dhe për të festuar këtë arritje, ka postuar në rrjetin social një foto shumë provokuese.

27-vjeçarja pozoi me të brendshme të kuqe duke treguar format fantastike.

Vajza meksikane e motit konsiderohet një nga personazhet më me ndikim në internet në Amerikën e Jugut.

Top Channel