Dasma mbretërore mes princit Harry dhe Meghan Markle pati një vëmendje të jashtëzakonshme, ku sigurisht që britanikët ishin ata që më të interesuarit edhe për detajet më të vogla.

Por ndërsa çifti shkoi në altar, të shumtë ishin VIP që festuan së bashku me ta, por festa ishte më e madhe.

Shumë të rinj në Britani e kthyen në një ditë feste të shtunën.

Moti i nxehtë, por edhe finalja e Kupës në Angli, bënë që mijëra të rinj të festonin, duke e kaluar natën në klubet e natës, por jo vetëm.

Shumë prej tyre duket se e kishin ekzagjeruar me alkoolin, ndërsa policia u kujdes që festa të kalonte pa incidente.

FOTO GALERI
1/59

Top Channel