Farrah Abraham është nëna e një vajze nëntë vjeçare, por ka një trup për t’u patur zili.

Këtë, ylli i “Teen Mom” e ka vërtetuar sërish teksa është fotografuar në plazhin e Hotel Martinez gjatë Festivalit të Kanës në Francë.

Bukuroshja 26 vjeçare, e veshur me një kostum banje të zi, ka shfaqur të pasmet e saj seksi dhe fizikun e tonifikuar.

FOTO GALERI
1/11

Top Channel