“Kam Lajme”, shkroi Rita Ora në një postim në llogarinë e saj të “Instagram”-it.

Më tej, Rita bën të ditur se i është bashkuar fushatës së UEFA @weplaystrong, për të cilin thotë se ndjehet shumë e emocionuar.

Rita thotë më tej se pas muzikës, dashuria e dytë e saj është futbolli.

“Ata kanë projekte të mrekullueshme që do të vijnë këtë vit për të përfshirë më shumë vajza në futboll dhe unë do t’i ndajë me ju gjatë turit tim”, shkruan Rita.

FOTO GALERI
1/39

Top Channel