Lewis Hamilton është i ri, beqar, dhe i preferuari i Çmimit të Madh të Spanjës për momentin, kështu që nuk është çudi që ylli i “Formula 1” bën një jetë të shfrenuar e plot luks.

Makinat e shtrenjta, avionët privatë, jahtet luksoze e vajzat e bukura janë ato që aktualisht dominojnë jetën e shfrenuar të 33 vjeçarit.

Për më shumë shihni fotot e mëposhtme:

FOTO GALERI
1/22

Top Channel