Ajo njihet për format e saj dhe menjëherë sapo është bërë e njohur për publikun të gjithë e kanë krahasuar atë me Kim Kardashian.

Por ndërsa vitet kanë kaluar për Kim, Demi Rose fiton terren.

Bukuroshja 23-vjeçarja ka ekspozuar sërish format e saj, këtë herë gjatë pushimeve në Ibiza.

Demi shfaqet tejet seksi. Ndoshta edhe Kim do e ketë zili.

FOTO GALERI
1/34

Top Channel