Berat, makina përplaset me koshin e plehrave. Përfundon në kanal

09/05/2018 00:26

Pak para mesnate një automjet tip Mercedes Benz në Moravë të Beratit është përplasur me një kosh plehrash buzë rrugës kryesore.

Si pasojë e aksidentit automjeti ka perfunduar jashte rruge, në kanalin anes saj.

Mësohet se drejtuesi i mjetit ka pësuar tronditje të madhe fizike dhe psikologjike, por fatmirësisht është plagosur lehte dhe ndodhet jashtë rrezikut për jetën.

Policia u njoftua nga kalimtaret e rastit të cilët dhanë edhe ndihmën e parë, por ende nuk kishte mbërritur në vendngjarje.

Top Channel