47 vjeç dhe poston foto “topless”

09/05/2018 11:48

Mel Sykes ka lënë me gojë hapur fansat e saj pasi postoi në Instagram një foto “topless”.

Moderatorja e famshme e televizionit britanik, tashmë 47 vjeç, gjithmonë shpërndan në rrjetin social foto provokuese, por këtë radhë ka kaluar çdo pritshmëri.

Sykes ka qenë në rininë e saj modele të brendshmesh dhe duket se e ka marrë malli për profesionin e vjetër.

FOTO GALERI
1/26

Top Channel