Ishte dita më e lumtur e jetës së tyre, por pak mund të ishte kthyer në një ditë tragjike për ta.

Helikopteri, i cili transportoi nusen në ceremoninë e saj të dasmë, shpërtheu në flakë vetëm pak pasi ishte ulur.

Ngjarja ndodhi në Brazil, ndërsa ceremonia e dasmës vazhdoi edhe më tej. Fatmirësisht nusja dhe dhëndri shpëtuan pa lëndime, ndërsa piloti dhe dy persona të tjerë në bord morën lëndime të lehtë.

Një vit më parë, një nuse mbeti e vdekur pasi helikopteri me të cilin po shkonte në ceremoninë e saj të dasmës u rrëzua.

FOTO GALERI
1/3

Top Channel