Njihuni me kushërirën edhe më seksi të tenistes seksi (Foto)

05/05/2018 12:50

Eugenie Bouchard është një teniste kanadeze që fiton të ardhura si sportiste, por edhe si modele.

Por, duket se në profesionin e dytë bukuroshja ka rivale kushërirën e saj, Mimi Bouchard. 21-vjeçarja ka plot 163 000 ndjekës në Instagram dhe është bërë e famshme kur u bashkua me kastin e “Made in Chelsea”.

Mimi është në hapat e para të karrierës dhe sigurisht që i ka ende larg 1,7 milionë ndjekësit e tenistes, por me foto si këto të mëposhtmet, me siguri që do e arrijë shumë shpejt.

FOTO GALERI
1/27
Tenistja Eugenie Bouchard

Top Channel