Një aksident, fatmirësisht pa persona të lënduar, ka ndodhur mesditën e sotme në Qafë Thanë.

Një automjet ka humbur kontrollin dhe është përmbysur në rrugë.

Fatmirësisht nuk ka pasur të lënduar, ndërsa shkaqet e aksidentit janë të paqarta.

Top Channel