Festa e vajzave në Miami ka nisur që prej së shtunës ndërsa, ka vazhduar të paktën edhe ditë e hënë.

Super modelet Bella Hadid dhe Hailey Baldwin kanë vazhduar me skenat e tyre të nxehta, por këtë herë vajzat nuk kanë të shkëmbejnë edhe puthje me njëra tjetrën.

Më pas, vajzat darkuan së bashku, ku nga fotot duket se kishin zgjedhur një restorant kinez.

FOTO GALERI
1/34

Top Channel