Po vjen fundi i sezonit dhe shumë kampionate janë vendosur tashmë.

Barcelona, Manchester City, PSG, Celtic e shumë të tjerë janë shpallur kampionë të shteteve përkatëse, duke shtuar numrin e trofeve të fituar në historinë e tyre.

Por, kush janë skuadrat që kanë fituar më shumë tituj në histori, brenda dhe jashtë vendit?

Zbulojini më poshtë…

FOTO GALERI
1/20
Olimpia (Paraguaj) - 55 tituj: 47 kombëtare dhe 8 ndërkombëtare

Top Channel