Nicki Minaj ka zgjedhur një veshje që tregon shumë për videoklipin e këngës së saj më të re “Chun-Li”.

Kjo këngë është frymëzuar nga personazhi i famshëm i video-lojës “Street Fighter” dhe reperja amerikane shihet me kostumin e njohur të Chun-Li.

35-vjeçarja postoi një foto në Instagram me kostumin tepër të ngushtë dhe tepër të hapur, që nuk i lë vend imagjinatës.

FOTO GALERI
1/6

Top Channel