Ideja gjeniale e tifozit turk, e dënuan për një vit, por…

29/04/2018 17:19

Një tifoz i skuadrës turke të Denizlispor u dënua për të mos u futur në stadiumi për një periudhë një vjeçare për hedhje të sendeve të forta në fushën e lojës.

Por një tifoz të zjarrtë si ai, askush nuk mund ta ndalojë të mbështesë nga afër skuadrën e tij të zemrës, madje këtë herë e ka bërë edhe më fortë se herët e tjera.

Tifozi kishte marrë një vinç me qira, e parkoi pranë stadiumit dhe ndoqi të gjithë ndeshjen.

Ai i tha përkrahjen skuadrës së tij, por këtë herë u bë i famshëm edhe në rrjetet sociale.

FOTO GALERI
1/4

Top Channel