Ja kush është këngëtari që Tiri Gjoci do të donte një bashkëpunim!

27/04/2018 12:08

Tiri është një nga emrat më të përfolur përsa i përket muzikës live e veҫanërisht për jetën e natës.

Ai dallon për zërin e tij të veҫantë dhe po ashtu edhe për sensin e humorit. Tiri u bë edhe më i njohur pas “The Voice Albania 5”, duke marrë kështu përkrahjen e publikut dhe të artistëve të tjerë.

Ai është jo vetëm vokalist por edhe kitarën nuk e ndan asnjëherë nga vetja. Sot ishte i ftuar në “Wake Up”, ku rrëfeu se gjatë karrierës së tij do të donte edhe bashkëpunime me këngëtar si…. për më tepër ndiqni videon.

Tiri më pas performoi live në “Wake Up”.

Top Channel