Alessia Marcuzzi relaksohet me joga në plazh (Foto)

26/04/2018 11:50

“Bye Bye Dubai” shkroi Alessia Marcuzzi duke postuar foton e fundit nga Emiratet e Bashkuara Arabe.

Pasi përfundoi “Isola dei Famosi 2018”, prezantuesja e famshme italiane ka bërë gati valixhet dhe është nisur për një tjetër ishull, në Kokoa të Maldiveve. Përpara kthimit në Itali, edhe disa ditë “shpëlarje” në Dubai.

Diell, det, kostume dhe relaks…

FOTO GALERI
2/7

Top Channel