Rihanna, reklama më e mirë e të brendshmeve të saj (Foto)

25/04/2018 12:24

Rihanna ka nxjerrë në treg linjën e saj të të brendshmeve dhe ka vendosur që t’i reklamojë vetë ato.

Këngëtarja e famshme postoi një foto provokuese nga seti fotografik promovues i koleksionit të linjës “Savage x Fenty”.

30-vjeçarja shihet me të brendshme ngjyrë rozë dhe me “ballkonin” në pah.

FOTO GALERI
1/5

Top Channel