Ajo ka ndjekur hapat e babait duke ngjitur me sukses një karrierë në industrinë e Showbiz.

Dhe vajza e Ewan McGregor’s, Clara ka ngritur “temperaturat” teksa ka pozuar nudo për revistën Playboy.

Modelja 22-vjeçare ka mahnitur fansat e saj teksa ka postuar disa foto në Instagramin e saj këtë të shtunë.

FOTO GALERI
1/5

Top Channel