Të performosh së bashku me motrën është një sukses më vete, por kjo që ka ndodhur në Indio të Kalifornisë është thjesht gazmore.

Superylli amerikan Beyonce është rikthyer në skenën e Festivalit “Coachella” të shtunën e kaluar, pas performancës së paharrueshme të rikthimit të grupit Destiny’s Child.

Beyonce, këtë herë zgjodhi të shfaqej në krah të motrës së saj më të vogël, Solange Knowles.

E teksa performonin, Beyonce u përpoq të përqafonte të motrën, por diçka nuk shkoi siç duhej dhe të dyja ato përfunduan të rrëzuara mbi skenë.

Shfaqja vijoi pa probleme, gjithsesi, me dy motrat që u dukën hapur të argëtuara nga kjo gjë e paprogramuar që u ndodhi.

Top Channel