Sekreti i bukurisë së Heidi Klum: 5 herë seks në ditë!

20/04/2018 11:38

E bukur, sensuale, sflion me klas e hijeshi prej më shumë se 20 vjetësh. Tashmë në moshën 44 vjeçare, Heidi Klum duket se ka bërë një pakt me djallin, bukuria e saj mbetet e pandryshuar.

Një mik i saj ka folur për revistën amerikane “National Enquirer”: Heidi është e bindur se seksi e mban atë të te. Ajo e bën 5 herë në ditë!”

Këtu duket se është edhe sekreti i rinisë së përjetshme të Heidi Klum. Pasioni në shtrat forcon trupin, shpirtin dhe shërben për ruajtjen e një shëndeti të mirë.

E jo vetëm kaq, sipas mikut të saj, modelja është gjithmonë në kërkim të perfeksionit, ndërsa i pëlqen të eksperimentojë në shtrat.

Heidi Klum është nënë e 4 fëmijëve.

FOTO GALERI
1/7

Top Channel