Xhesika Berberi konsiderohet si njëra ndër femrat më të bukura shqiptare dhe shpesh pamja e saj është krahasuar me atë të një modeleje me përmasa ndërkombëtare si Gigi Hadid.

Megjithatë edhe modelja shqiptare është duke ngjitur shkallët e karrierës së saj në botën e modës teksa jeton në SHBA.

Xhesika ka postuar së fundmi një foto, teksa është në një pishinë me rroba banjo, ku duket me të vërtetë e mrekullueshme.

Së bashku me modelen tjetër shqiptare, Adrola Dushi, edhe Xhesika kanë provuar të jenë edhe pjesë e engjëjve të “Victoria’s Secret” më parë.

FOTO GALERI
1/10

Top Channel