Amber Rose nuk di të ndalet.

Vetëm pak ditë pasi postoi një foto tepër të nxehtë në llogarinë e saj në Instagram duke u relaksuar në shtrat, 34 vjeçarja i ka vënë sërish “flakën” rrjetit social.

Aktorja ka publikuar një fotografi dhe një klip të shkurtër këtë të mërkurë ku shfaqet duke marrë rreze dielli në shezllon, e veshur me bikini të zeza Versace.

Amber dukej mahnitëse teksa nuk ka lënë vend për imagjinatë.

FOTO GALERI
1/13

Top Channel