Ajo u bë e famshme në reality show-t e MTV, “Geordie Shore” dhe “Ex One The Beach”.

Sarah Goodhart është siguruar t’i mbajë fansat “lidhur”, teksa ka realizuar disa selfie të reja në plazh për t’i postuar më pas në rrjetet sociale.

Bukuroshja 24 vjeçare është fotografuar të dielën në plazhin e Tenerife më në formë se kurrë e veshur me bikini, ndërkohë që bënte foto në kënde të ndryshme.

FOTO GALERI
1/13

Top Channel