Një elefant ka vendosur të bëj fiskulturë në mes të rrugës këtë mëngjes, teksa makinat kanë pritur në radhë në një rrugë mjaft të frekuentuar në Afrikën e Jugut.

Elefanti duket se po bën joga, dhe është kapur nga kamerat teksa bënë streçing. Pamjet e rralla janë kapur nga Michelle Broadhurst, dhe Jacques Joubert, gjatë një udhëtimi në Kruger National Park në Afrikën e Jugut.

FOTO GALERI
1/3

Top Channel