Milian na lë me gojë hapur me bikini të zi (Foto)

16/04/2018 22:20

Christina Milian ndodhet në Kaliforni për festivalin muzikor Coachella dhe ka gjetur mënyrën për të tërhequr vëmendjen.

Këngëtarja 36-vjeçare ka postuar foto në Instagram me bikini të zi, duke treguar format perfekte trupore.

Milian shihet e mbështetur në murin e hotelit të saj dhe me kapele të zezë në kokë.

Christina Milian ka 4.2 milionë ndjekës në Instagram që me siguri e kanë mirëpritur këtë foto.

FOTO GALERI
1/9

Top Channel