Në dush me Kelly Brook (Foto)

15/04/2018 09:45

Sa herë që shkon me pushime, Kelly Brook u tregon fansave trupin e saj me bikini dhe nuk kishte si të ndodhte ndryshe edhe në udhëtimin e fundit, në Marrakesh të Marokut.

Modelja britanike postoi të shtunën në Instagram disa foto shumë provokuese në dush, e veshur vetëm me një bikini të bardhë.

38-vjeçarja shkroi “Dushi më i mirë i Prillit” në një nga fotot e saj, ku nxjerr në pah “asetet” e lagura.

FOTO GALERI
1/10

Top Channel