Pas tensioneve me disa prej tifozëve në ndeshjen e fundit ndaj Chievo-s, të cilën Napoli e fitoi vetëm në minutat e shtesës, ka ardhur edhe reagimi.

Me anë të një banderole të vendosur në kampin stërvitor të Napolit, tifozët kanë shprehur besimin dhe afrimitetin e tyre me sulmuesin e kaltër Lorenzo Insigne.

“Forca Lorenzo, i gjithë Napoli është me ty! Shkruajmë historinë… na bëj të ëndërrojmë”, shkruhej në banderolën kushtuar Insignes.

Top Channel