Shtypi i ditës me Kimberley Garner (Foto)

09/04/2018 11:00

Kimberley Garner ka realizuar një set fotografik “topless”, duke u mbuluar vetëm me një gazetë.

Në fotot e tjera ajo ka pozuar me bikini, duke mos pasur më nevojë për shtypin e ditës që t’i mbulonte “asetet”.

28-vjeçarja britanike po promovon aktualisht linjën e saj të bikinive në Los Anxheles.

“Kam disa dizanjo fantastike që do të dalin në treg muajt e ardhshëm. Mezi po pres. Janë bërë të gjitha në Londër. Më pëlqen që jam një modele e re dhe njëkohësisht duke nisur karrierën si stiliste”, tha Garner për “Daily Mail”.

FOTO GALERI
1/13

Top Channel