A është ndarë Fotinia dhe Danjeli? Flet ish-banorja e “Big Brother”…

08/04/2018 23:49

U njohën brenda shtëpisë së Big Brother, u dashuruan aty, madje si asnjëherë më parë në një reality show në Shqipëri, edhe u martuan brenda shtëpisë.

Eshtë fjala për Fotininë dhe Danjelin, fituesit e edicionit të fundit të Big Brother, ku si për çdo çift tjetër që është krijuar brenda kësaj shtëpie edhe ata nuk i kanë lënë pa aluduar për ndarje.

Këtë herë, aludimet kanë ardhur pasi çifti menaxhonte një llogari në “Instagram” “La Fo Da”, e cila është mbyllur së fundmi dhe fansat e tyre nisën të aludojnë menjëherë.

Por për t’i dhënë përgjigje ka menduar vetë Fotinia, e cila ka folur në një video “live” së bashku me mikeshën e saj Xhenin, një tjetër banore e Big Brother 9.

Fotinia ka hedhur poshtë aludimet, duke thënë: “Nuk jemi ndarë. Unë dhe Danjeli nuk ndahemi”.

Top Channel