Shoqja e ngushtë e Kim Kardashianit, me të bardha në Majemi (Foto)

07/04/2018 09:59

Larsa Pippen ka pasur një vit të vështirë në 2017, pasi u nda përfundimisht nga legjenda e basketbollit, Scottie Pippen, me të cilin u martua në vitin 1997 dhe kanë 4 fëmijë së bashku.

Por, të premten ajo u duk shumë e qetësuar në bregun e Majemit, ku u fotografua duke bërë xhiro me bikini të bardhë.

Larsa është shoqja më e mirë e motrave Kardashian dhe është shfaqur disa herë në “Keeping Up With The Kardashians”.

Duke e parë nga format, edhe mund të ngatërrohet me njërën prej tyre…

FOTO GALERI
1/11

Top Channel