Brad Pitt ‘dashurohet’ me profesoreshën që ngjan me Angelina Jolie

07/04/2018 12:14

Ndërsa duhen edhe pak ditë nga zyrtarizimi i divorcit me ish-bashkëshorten Angelina Jolie, Brad Bitt duket se ka gjetur ngushëllim me profesorëshën Neri Oxman.

Për momentin Brad Pitt dhe Neri Oxman, kërkuese në Institutin e Teknologjisë në Masachustes e kanë quajtur “miqësi profesionale”, por sipas asaj që raporton ‘Page Six’ po kalojnë shumë kohë së bashku, ç’ka nuk përjashtohet një lidhje më e ngushtë mes të dyve.

Neri Oxman është 42 vjeç dhe përveç se studiuese e zonja është edhe arkitekte me famë botërore. Ajo gjithashtu merret dhe me art e dizajn. Dhe Brad Pitt është i apasionuar pas arkitekturës dhe ky është një motiv më shumë për të kaluar kohë bashkë. Oxman është me origjinë izraelite dhe ka lindur në Haifa. Mediat në Amerikë shikojnë te 42-vjeçarja një ngjashmëri edhe me Angelina Jolie.

FOTO GALERI
1/15

Top Channel