Pas festave tropikale në muajt e fundit, Alessandra Ambrosio i është rikthyer plazhit.

Modelja braziliane këtë herë ka udhëtuar në Hauai.

Edhe pse tashmë në moshën 36-vjeçare, Alessandra mbetet një ndër modelet më të kërkuara dhe arsyen e ka treguar edhe në plazhet e mrekullueshme të Hauait.

FOTO GALERI
1/17

Top Channel