Brigitte Nilsen ka qenë padyshim një nga ikonat e kinemasë në vitet ’80, por duket se nuk ka më shkëlqimin e dikurshëm, madje duket në gjendje të dëshpëruar.

Prej orësh në internet qarkullon një foto ku aktorja me origjinë danze shfaqet në një karrocë me rrota, teksa del nga aeroporti i Filadelfias, për të shkuar drejt makinës saj. 54-vjeçarja duket shumë e lodhur dhe për momentin nuk dihen motivet e kësaj gjendjeje.

Brigitte Nilsen, me fizikun e saj ka qenë një femrart ikonë të kinemasë në vitet ’80. Pas martesës me Silvester Stallone ajo ishte sërish në qendër të vëmendjes.

FOTO GALERI
1/8

Top Channel