Mel B konfirmon: Spice Girls do të performojnë në dasmën mbretërore

04/04/2018 15:14

Mel B ka zbuluar sot se Spice Girls do të performojnë në maj në dasmën mbretërore të Prince Harry dhe Meghan Markle.

Këngëtarja e konfirmoi lajmin aksidentalisht në emisionin “The Real”.

“Njeh ndonjë që do të shkojë në dasmën mbretërore?”, e pyet njëra nga prezantueset Mel B, teksa kjo e fundit aprovon duke tundur kokën.

Më pas, 42 vjeçarja ka zbuluar se Spice Girls në fakt do të jenë aty për të performuar.

Top Channel