Çifti hollivudian tregon muskujt (Foto)

04/04/2018 17:36

Chris Hemsworth dhe Elsa Pataky kanë 7 vite të martuar, por në plazh kënaqen njësoj si në fillimet e lidhjes së tyre, të paktën siç duket nga fotot.

Aktorët e famshëm hollivudianë gëzojnë një formë të jashtëzakonshme trupore, gjë që duket më shumë kur të dy janë të veshur me kostume plazhi.

Në ditën e pushimit që po kalojnë pranë shtëpisë së tyre në Bregun Bajron të Australisë, çiftit iu bashkua edhe aktori i shquar Matt Damon së bashku me bashkëshorten e tij, Luciana Barroso.

FOTO GALERI
1/18

Top Channel